ubytovna Stříbro ubytovna Družba

ubytovna družba

Pokojů
Dvoulůžkových
Třílůžkových
Celková kapacita lůžek

O nás

Budova ubytovny Družba prošla rekonstrukcí. Ubytovna nabízí dvou a třílůžkové pokoje pro dlouhodobý i krátkodobý pobyt. Parkování je možné zdarma před ubytovnou.

Vybavení pokojů

Ke standardnímu vybavení každého pokoje patří samozřejmě postele, noční stolky, šatní skříně, židle, stůl. Pokoje pak dále disponují ledničkou a televizí. Vždy dva sousedící pokoje mají společné WC s umyvadlem.

Vybavení ubytovny

Ubytovna je na každém patře vybavena jídelnou a kuchyňkou s několika indukčními deskami, rychlovarnou konvicí, mikrovlnnou troubou nádobím a dřezem. Na patrech se také nachází koupelny.

Služby

Pravidelný úklid všech prostor, nepřetržitá recepční služba, automat na kávu, parkování zdarma, praní a sušení prádla, venkovní posezení (kuřárna), zapůjčení pingpongového stolu, Wi-Fi zdarma v celé budově. Na recepci lze zakoupit omezený sortiment jídla a pití a základní hygienické potřeby.

Dojezd

K ubytovně se lze dostat linkovým autobusem z vlakového nádraží Třinec, nebo ze zastávky Třinec Centrum. Přímá linka jezdí rovněž z autobusového stanoviště. Autobusová zastávka je minutu chůze od ubytovny.

Okolí

Ubytovna se nachází v blízkosti Třineckých Železáren a Nemocnice Podlesí. V okolí je možné navštívit restauraci C-club Kanada. Do centra města jezdí přímá autobusová linka. Z Třince jsou snadno dostupné turistické trasy na okolní vrcholy Javorový vrch, Ostrý a Velká Čantoryje.

Ubytovna je nekuřácká. Kuřárna je umístěna u vchodu do recepce.