ubytovna Stříbro ubytovna Družba

ubytovna stříbro

Pokojů
Třílůžkových
Pětilůžkový
Celková kapacita lůžek

O nás

Ubytovna Stříbro nabízí příjemné ubytování vhodné pro pracovní kolektivy, rodiny, nebo skupiny na turistickém výletě. Parkování je možné zdarma před ubytovnou. Ubytovna má bezbariérový přístup.

Vybavení pokojů

Ke standardnímu vybavení každého pokoje patří samozřejmě postele, noční stolky, šatní skříně, židle, stůl. Pokoje pak dále disponují ledničkou a televizí.

Vybavení ubytovny

Ubytovna je vybavena kuchyňkou ve které nechybí elektrický sporák, rychlovarná konvice, mikrovlnná trouba a také nádobí. K dispozici je kompletní sociální zařízení (sprchy a WC).

Služby

Pravidelný úklid všech prostor, recepční služba, automat na kávu, parkování zdarma, praní a sušení prádla, venkovní posezení, zapůjčení pingpongového stolu, Wi-Fi zdarma v celé budově. Na recepci lze zakoupit omezený sortiment jídla a pití.

Dojezd

K ubytovně se lze dostat linkovým autobusem z vlakového nádraží Třinec, nebo ze zastávky Třinec Centrum. Přímá linka jezdí rovněž z autobusového stanoviště. Autobusová zastávka je 5 minut chůze od ubytovny.

Okolí

Ubytovna se nachází v blízkosti Třineckých Železáren a Nemocnice Podlesí. V okolí je možné navštívit restauraci C-club Kanada. Do centra města jezdí přímá autobusová linka. Z Třince jsou snadno dostupné turistické trasy na okolní vrcholy Javorový vrch, Ostrý a Velká Čantoryje.

Ubytovna je nekuřácká. Kuřárna je umístěna u vchodu do recepce.